fbpx

Sprzęt fitness

W kilku słowach

Wieloletnie doświadczenie w branży Fitness & Wellness pozwoliło Nam na przygotowanie kompleksowej oferty zawierającej bogaty wachlarz usług dla klienta. Będąc przy powstawaniu największych sieci klubów fitness w Polsce zgromadziliśmy niezbędną wiedzę, którą skutecznie wykorzystujemy w praktyce. Zaopatrujemy w sprzęt zarówno klientów detalicznych jak i hurtowników. Jesteśmy w stanie wyposażyć nowo powstający klub fitness w sprzęt topowych marek na świecie takich jak Life Fitness, Technogym, Precor, Matrix, Cybex czy Master.

Urządzenia cardio, maszyny separacyjne

Posiadamy w swojej ofercie wszystko to co powinno znaleźć się w klubie fitness – Urządzenia cardio, maszyny separacyjne, maszyny na wolny ciężar, obciążenie oraz akcesoria fitness. Jedną z najważniejszych usług w Go2Fit jest import urządzeń z USA. Zajmujemy się logistyką oraz odprawami celnymi od A do Z, dostarczając kontenery ze sprzętem pod wskazany przez klienta adres na terenie całego świata. Posiadamy najlepsze ceny na rynku!

Dystrybutor marek

Firma Go2Fit jest dystrybutorem marki Master-Sport.

Przeczytaj także

Podłoga gumowa

Unikatowe maty gumowe.

Zobacz więcej

Kontakt

  Email *

  Numer telefonu

  Firma *

  Wiadomość

  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Go2Fit. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności
  * - pola obowiązkowe