Realizacje

Park trampolin

Tory Ninja

Najciekawszą częścią każdego parku trampolin, sali zabaw lub innych atrakcji jest tor przeszkód zwany „Ninja Course”. To specjalna, wzmocniona konstrukcja stalowa, gdzie podczas jej przebiegu w zależności od długości zainstalowane są różnego rodzaju przeszkody.

Sosnowiec

Wspaniałe miejsce, gdzie właściciel obiektu postawił na połączenie parku trampolin z klubem fitness. Sam park charakteryzuje się prostym i zarazem estetycznem wyglądem.

Łomża

Doskonały projekt zaowocował świetnie prosperującym parkiem trampolin, który cały czas przyciąga rzesze fanów dobrej rozrywki.

Wejherowo

Rybnik

Park trampolin zbudowany w hali po popularnej sieci dyskontów spożywczych. Mała wysokość obiektu nie stanowi dla nas problemu. Udało się stworzyć miejsce bardzo bogate w różnego rodzaju atrakcje takie jak tor przeszkód ninja course, ścianka wspinaczkowa, poducha powietrzna air bag oraz tor do gry w kręgle.

Świętochłowice

Połączenie parku trampolin z salą zabaw. Kwintesencja rozrywki dla dzieci w jednym miejscu.

Kontakt

Email *

Numer telefonu

Firma *

Wiadomość

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Go2Fit. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności
* - pola obowiązkowe