fbpx

Realizacje

Park trampolin

Tory Ninja

Najciekawszą częścią każdego parku trampolin, sali zabaw lub innych atrakcji jest tor przeszkód zwany „Ninja Course”. To specjalna, wzmocniona konstrukcja stalowa, gdzie podczas jej przebiegu w zależności od długości zainstalowane są różnego rodzaju przeszkody.

Sosnowiec

Wspaniałe miejsce, gdzie właściciel obiektu postawił na połączenie parku trampolin z klubem fitness. Sam park charakteryzuje się prostym i zarazem estetycznem wyglądem.

Łomża

Doskonały projekt zaowocował świetnie prosperującym parkiem trampolin, który cały czas przyciąga rzesze fanów dobrej rozrywki.

Wejherowo

Rybnik

Park trampolin zbudowany w hali po popularnej sieci dyskontów spożywczych. Mała wysokość obiektu nie stanowi dla nas problemu. Udało się stworzyć miejsce bardzo bogate w różnego rodzaju atrakcje takie jak tor przeszkód ninja course, ścianka wspinaczkowa, poducha powietrzna air bag oraz tor do gry w kręgle.

Świętochłowice

Połączenie parku trampolin z salą zabaw. Kwintesencja rozrywki dla dzieci w jednym miejscu.

Kontakt

  Email *

  Numer telefonu

  Firma *

  Wiadomość

  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Go2Fit. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności
  * - pola obowiązkowe