fbpx

Technologia podłóg

Technologia

Podłoga podłodze nie równa. Na co należy zwrócić uwagę podczas jej kupowania? Dlaczego jedne są tańsze a drugie droższe? Jaka grubość będzie najbardziej odpowiednia? To podstawowe pytania, które nasuwają się klientowi podczas zakupu gumowych podłóg.

Oferowane przez naszą firmę podłogi wykonane są z granulatu SBR, EPDM oraz żywic PU.

Standardowa grubość oferowanej podłogi

Przykładowa waga puzzli/mat ciętych na wprost:

Grubość Waga
10mm 12kg
15mm 18kg
20mm 24kg
30mm 27kg
40mm 41kg
50mm 52kg

Specyfikacja techniczna

Zróżnicowana kolorystyka

Do wyboru do koloru! Jesteśmy w stanie przygotować podłogę w każdym kolorze obecnym w palecie RAL. Od procentowego wtrącenia na pełnym wykończeniu kolorem kończąć.

Struktura fali

Nasze produkty są ciągle udoskonalane. Jedną z naszych innowacyjnych technologii jest zastosowanie struktury fali w matach o grubości 30mm, 40mm oraz 50mm. Zaowocowało to zwiększeniem współczynnika pochłaniania energii kinetycznej oraz polepszonym wygłuszeniem.

Specjalne zamówienia

Na życzenia klienta przygotowujemy różnego rodzaju logotypy lub inne wzory na podłogach.

Zobacz także

Realizacje

Zobacz ostanie realizacje

Zobacz więcej

Kontakt

Email *

Numer telefonu

Firma *

Wiadomość

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Go2Fit. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności
* - pola obowiązkowe