fbpx

Technologia trampolin

Maty

Maty wykonane są z niezwykle elastycznego polipropylenu (PP) wyprodukowanego w USA, gdzie zostały opatentowane. Materiał ten zgodny jest z normą Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów.  Charakteryzuje go wysoka odporność na promieniowanie słoneczne, gdzie przy wystawieniu go na pełne jego działanie może być użytkowany przez kilkanaście tysięcy godzin.

Maty amortyzujące

Maty amortyzujące otaczające trampoliny, słupy i inne konstrukcje pokrywamy pianką polietylenową (EPE) o grubości 7 cm. Materace z takiej pianki charakteryzują się tym, że nie nasiąkają wodą, wilgocią oraz utrzymują swój niezmieniony kształt przez długie lata. Dodatkowym atutem jest wykonanie specjalnych skosów, które mają za zadanie wzmocnić całą konstrukcję oraz uchronić użytkownika przed urazami.

Maty EPE

Maty EPE pokrywamy niezwykle wytrzymałym obiciem z poliwynylu-chlorku typ 500d.

Konstrukcja trampolin

Konstrukcja trampolin zbudowana jest ze słupków o przekroju 80x80mm i grubości stali 5mm. Całość słupka zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz jest ocynkowana. Wszystkie profile są malowane proszkowo w specjalnych lakierniach.

Sprężyny

Długość sprężyn służących do naciągania trampolin to około 21,5cm. Wykonane są ze stali hartowanej.

Odległość między sprężynami to zaledwie 10-12cm, co daje możliwość swobodnego obciążenia trampoliny nawet do 200kg. Najważniejszym elementem, którego normalnie nie widać jest specjalny kołnierz przykrywający sprężyny znajdujące się pod matami amortyzującymi. Znacząco przyczynia się do zwiększenia komfortu oraz bezpieczeństwa użytkownika.

Siatka zabezpieczająca

Wszystkie parki trampolin są osłonięte specjalną siatką zabezpieczającą, która zapewnia bezpieczeństwo ćwiczącym.

Zobacz także

Realizacje

Zobacz ostanie realizacje parku trampolin

Zobacz więcej

Kontakt

  Email *

  Numer telefonu

  Firma *

  Wiadomość

  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Go2Fit. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności
  * - pola obowiązkowe